KuponperestV2
10 Şubat Pazar · 17:00
EA Guingamp
0-2Maç sonucu · İY 0-0
Lille OSC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 24 ms

Beklenen toplam gol

1,98

En olası skor

0-1

%17

Ev sahibi kazanır
%20
Beraberlik
%29
Deplasman kazanır
%50
Karşılıklı gol
%36
1.5 üst
%61
2.5 üst
%31
3.5 üst
%13

Skor olasılık matrisi

012345
01418114.81.50.4
19.8127.83.31.00.3
23.34.22.61.10.40.1
30.81.00.60.30.10.0
40.10.20.10.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 77%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%80
Elo gücü%71
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%20
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Lille OSC 1750.
  • EA Guingamp iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 0,81 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1750).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, EA Guingamp 1620.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%49
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Lille OSC 1750.
  • EA Guingamp iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 0,81 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven68/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1750, EA Guingamp 1620.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven70/100Orta risk
  • Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%87
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,68, Lille OSC 1,26).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%61
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,68, Lille OSC 1,26).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%33
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,68, Lille OSC 1,26).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,68, Lille OSC 1,26).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%5
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,68, Lille OSC 1,26).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%39
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,68, Lille OSC 1,26).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • EA Guingamp son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%67
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,68, Lille OSC 1,26).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • EA Guingamp son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%85
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,68, Lille OSC 1,26).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,00 gol yedi.
  • EA Guingamp son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%37
Güven63/100Yüksek risk
  • EA Guingamp son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Lille OSC son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,94 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %36'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%63
Güven63/100Orta risk
  • EA Guingamp kalesini maçların %27'inde, Lille OSC %43'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %64'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,68 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%51
Güven57/100Yüksek risk
  • EA Guingamp için beklenen gol: 0,68.
  • İç sahada maç başına 0,81 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%16
Güven75/100Yüksek risk
  • EA Guingamp için beklenen gol: 0,68.
  • İç sahada maç başına 0,81 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven77/100Yüksek risk
  • EA Guingamp için beklenen gol: 0,68.
  • İç sahada maç başına 0,81 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven63/100Orta risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • EA Guingamp iç sahada maç başına 1,19 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven67/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • EA Guingamp iç sahada maç başına 1,19 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven77/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,26.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • EA Guingamp iç sahada maç başına 1,19 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%15
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%37
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%60
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%20
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%10
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%67
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,09 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%30
Güven58/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,09 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

EA Guingamp — Lille OSC · Kuponperest