KuponperestV2
16 Mart Cumartesi · 20:00
EA Guingamp
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Dijon FCO

Kuponperest analizi

EGU%39Beraberlik%33DFC%28

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%79
Güven57/100Orta riskModel uyumu 75%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 1,28, Dijon FCO 0,97).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • EA Guingamp son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,28

Beklenen gol (dep.)

0,97

Toplam beklenen gol

2,25

En olası skor

1-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Dijon FCO 1620.
  • EA Guingamp iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 0,81 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%33
Güven44/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, EA Guingamp 1620.
  • Dijon FCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%40
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 1,28, Dijon FCO 0,97).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%60
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 1,28, Dijon FCO 0,97).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • EA Guingamp son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven52/100Yüksek risk
  • EA Guingamp son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Dijon FCO son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
EA Guingamp — Dijon FCO · Kuponperest