KuponperestV2
24 Mayıs Cuma · 21:05
Dijon FCO
2-1Maç sonucu · İY 0-1
Toulouse

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,69

En olası skor

0-1

%15

Ev sahibi kazanır
%12
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%68
Karşılıklı gol
%41
1.5 üst
%74
2.5 üst
%49
3.5 üst
%29

Skor olasılık matrisi

012345
06.613138.94.51.8
14.79.49.56.33.21.3
21.73.43.42.21.10.5
30.40.80.80.50.30.1
40.10.10.10.10.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 23%
Dixon-Coles%88
Monte Carlo%88
Elo gücü%58
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%19
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, Toulouse 1627.
  • Dijon FCO iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,33 gol attı.
  • Simülasyonların %12'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1627).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%57
Güven34/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1627, Dijon FCO 1620.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %68'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%43
Güven32/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, Toulouse 1627.
  • Dijon FCO iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,33 gol attı.
  • Simülasyonların %12'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven49/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1627, Dijon FCO 1620.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %68'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,71, Toulouse 2,00).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,71, Toulouse 2,00).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,71, Toulouse 2,00).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,71, Toulouse 2,00).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,71, Toulouse 2,00).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,71, Toulouse 2,00).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,71, Toulouse 2,00).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,71, Toulouse 2,00).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven54/100Yüksek risk
  • Dijon FCO son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%56
Güven54/100Yüksek risk
  • Dijon FCO kalesini maçların %20'inde, Toulouse %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %59'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,71 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 0,71.
  • İç sahada maç başına 0,33 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%15
Güven70/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 0,71.
  • İç sahada maç başına 0,33 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven71/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 0,71.
  • İç sahada maç başına 0,33 gol üretiyor.
  • Toulouse deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven59/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 2,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Dijon FCO iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven57/100Orta risk
  • Toulouse için beklenen gol: 2,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Dijon FCO iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%33
Güven63/100Yüksek risk
  • Toulouse için beklenen gol: 2,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Dijon FCO iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%12
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%49
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%69
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Dijon FCO — Toulouse · Kuponperest