KuponperestV2
19 Nisan Cuma · 19:00
Dijon FCO
3-2Maç sonucu · İY 1-0
Stade Rennais

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

2,53

En olası skor

0-2

%19

Ev sahibi kazanır
%11
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%70
Karşılıklı gol
%37
1.5 üst
%74
2.5 üst
%45
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
08.316159.84.71.8
14.79.18.75.62.71.0
21.32.62.51.60.80.3
30.30.50.50.30.10.1
40.00.10.10.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 17%
Dixon-Coles%90
Monte Carlo%89
Elo gücü%58
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%17
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, Stade Rennais 1620.
  • Dijon FCO iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,33 gol attı.
  • Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%63
Güven31/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, Dijon FCO 1620.
  • Stade Rennais deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %70'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%37
Güven29/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, Stade Rennais 1620.
  • Dijon FCO iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,33 gol attı.
  • Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%83
Güven42/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, Dijon FCO 1620.
  • Stade Rennais deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %70'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven58/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,57, Stade Rennais 1,92).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%73
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,57, Stade Rennais 1,92).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,57, Stade Rennais 1,92).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,57, Stade Rennais 1,92).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,57, Stade Rennais 1,92).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%27
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,57, Stade Rennais 1,92).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,57, Stade Rennais 1,92).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,57, Stade Rennais 1,92).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • Dijon FCO son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Rennais son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,49 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %37'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%62
Güven52/100Orta risk
  • Dijon FCO kalesini maçların %20'inde, Stade Rennais %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %63'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,57 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 0,57.
  • İç sahada maç başına 0,33 gol üretiyor.
  • Stade Rennais deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%13
Güven64/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 0,57.
  • İç sahada maç başına 0,33 gol üretiyor.
  • Stade Rennais deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven66/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 0,57.
  • İç sahada maç başına 0,33 gol üretiyor.
  • Stade Rennais deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven65/100Düşük risk
  • Stade Rennais için beklenen gol: 1,92.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Dijon FCO iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven50/100Yüksek risk
  • Stade Rennais için beklenen gol: 1,92.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Dijon FCO iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%30
Güven59/100Yüksek risk
  • Stade Rennais için beklenen gol: 1,92.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Dijon FCO iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%12
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%49
Güven39/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven47/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven50/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,39 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven43/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,39 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,49.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Dijon FCO — Stade Rennais · Kuponperest