KuponperestV2
9 Mart Cumartesi · 20:00
Dijon FCO
1-1Maç sonucu · İY 1-1
Stade de Reims

Kuponperest analizi

DFC%27Beraberlik%34SDE%40

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%73
Güven48/100Orta riskModel uyumu 49%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,65 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,58, Stade de Reims 1,07).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

0,58

Beklenen gol (dep.)

1,07

Toplam beklenen gol

1,65

En olası skor

0-1

%21

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, Stade de Reims 1527.
  • Dijon FCO iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,33 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%34
Güven51/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1527).
  • Simülasyonların %36'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Dijon FCO 1620.
  • Stade de Reims deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%27
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,65 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,58, Stade de Reims 1,07).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %22'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%73
Güven48/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,65 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,58, Stade de Reims 1,07).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • Dijon FCO son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,65 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %30'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Dijon FCO — Stade de Reims · Kuponperest