KuponperestV2
31 Mart Pazar · 15:00
Dijon FCO
0-1Maç sonucu · İY 0-0
OGC Nice

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

1,80

En olası skor

0-1

%18

Ev sahibi kazanır
%24
Beraberlik
%32
Deplasman kazanır
%43
Karşılıklı gol
%34
1.5 üst
%53
2.5 üst
%27
3.5 üst
%12

Skor olasılık matrisi

012345
016179.43.40.90.2
112137.12.60.70.2
24.54.92.71.00.30.1
31.11.20.70.20.10.0
40.20.20.10.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 42%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%73
Geçmiş frekans%50
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, OGC Nice 1584.
  • Dijon FCO iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,33 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%33
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1584).
  • Simülasyonların %32'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Dijon FCO 1620.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, OGC Nice 1584.
  • Dijon FCO iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,33 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Dijon FCO 1620.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%67
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %68'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%86
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,75, OGC Nice 1,10).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%59
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,75, OGC Nice 1,10).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%33
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,75, OGC Nice 1,10).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%16
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,75, OGC Nice 1,10).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%4
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,75, OGC Nice 1,10).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%41
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,75, OGC Nice 1,10).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%67
Güven49/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,75, OGC Nice 1,10).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%84
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,75, OGC Nice 1,10).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • Dijon FCO son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • OGC Nice son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %34'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%62
Güven53/100Orta risk
  • Dijon FCO kalesini maçların %20'inde, OGC Nice %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %66'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,75 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%51
Güven55/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 0,75.
  • İç sahada maç başına 0,33 gol üretiyor.
  • OGC Nice deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%17
Güven72/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 0,75.
  • İç sahada maç başına 0,33 gol üretiyor.
  • OGC Nice deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven73/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 0,75.
  • İç sahada maç başına 0,33 gol üretiyor.
  • OGC Nice deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven64/100Orta risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Dijon FCO iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven66/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Dijon FCO iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven73/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 1,10.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Dijon FCO iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%18
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,81 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%52
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,81 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,81 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%56
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,81 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,81 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%12
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,81 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,04 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,04 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Dijon FCO — OGC Nice · Kuponperest