KuponperestV2
31 Mart Pazar · 15:00
Dijon FCO
0-1Maç sonucu · İY 0-0
OGC Nice

Kuponperest analizi

DFC%28Beraberlik%33ONI%39

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%67
Güven49/100Orta riskModel uyumu 42%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,75, OGC Nice 1,10).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

0,75

Beklenen gol (dep.)

1,10

Toplam beklenen gol

1,85

En olası skor

0-1

%17

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, OGC Nice 1584.
  • Dijon FCO iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,33 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%33
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1584).
  • Simülasyonların %32'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Dijon FCO 1620.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%33
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,75, OGC Nice 1,10).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %27'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%67
Güven49/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,75, OGC Nice 1,10).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • Dijon FCO son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • OGC Nice son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,85 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %34'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Dijon FCO — OGC Nice · Kuponperest