KuponperestV2
3 Kasım Cumartesi · 20:00
Dijon FCO
0-4Maç sonucu · İY 0-2
Nîmes Olympique

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,11

En olası skor

0-1

%17

Ev sahibi kazanır
%19
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%53
Karşılıklı gol
%37
1.5 üst
%62
2.5 üst
%32
3.5 üst
%18

Skor olasılık matrisi

012345
01216115.21.80.5
18.9128.53.91.30.4
23.34.63.21.50.50.1
30.81.10.80.40.10.0
40.20.20.10.10.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 40%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%81
Elo gücü%58
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, Nîmes Olympique 1620.
  • Dijon FCO iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,33 gol attı.
  • Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Dijon FCO 1620.
  • Nîmes Olympique deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, Nîmes Olympique 1620.
  • Dijon FCO iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,33 gol attı.
  • Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven46/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Dijon FCO 1620.
  • Nîmes Olympique deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven60/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%90
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,75, Nîmes Olympique 1,38).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%66
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,75, Nîmes Olympique 1,38).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%38
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,75, Nîmes Olympique 1,38).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%20
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,75, Nîmes Olympique 1,38).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,75, Nîmes Olympique 1,38).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%34
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,75, Nîmes Olympique 1,38).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%62
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,75, Nîmes Olympique 1,38).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%80
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,75, Nîmes Olympique 1,38).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • Dijon FCO son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Nîmes Olympique son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,13 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %37'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%60
Güven50/100Yüksek risk
  • Dijon FCO kalesini maçların %20'inde, Nîmes Olympique %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %63'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,75 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%51
Güven49/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 0,75.
  • İç sahada maç başına 0,33 gol üretiyor.
  • Nîmes Olympique deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%17
Güven65/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 0,75.
  • İç sahada maç başına 0,33 gol üretiyor.
  • Nîmes Olympique deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven66/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 0,75.
  • İç sahada maç başına 0,33 gol üretiyor.
  • Nîmes Olympique deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven58/100Orta risk
  • Nîmes Olympique için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Dijon FCO iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • Nîmes Olympique için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Dijon FCO iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven66/100Yüksek risk
  • Nîmes Olympique için beklenen gol: 1,38.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Dijon FCO iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%17
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%38
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%61
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%23
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%11
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%69
Güven47/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,19 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%32
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,19 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,13.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Dijon FCO — Nîmes Olympique · Kuponperest