18 Ağustos Cumartesi · 20:00
Kuponperest analizi
DFC%32Beraberlik%31NAN%37
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%85
Güven56/100Orta riskModel uyumu 54%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 1,81 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,74, Nantes 1,07).
- Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
- Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
0,74
Beklenen gol (dep.)
1,07
Toplam beklenen gol
1,81
En olası skor
0-1
%18
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven42/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, Nantes 1500.
- Dijon FCO iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,33 gol attı.
- Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1500).
- Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Dijon FCO 1620.
- Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven45/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,81 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,74, Nantes 1,07).
- Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven45/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,81 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,74, Nantes 1,07).
- Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
- Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- Dijon FCO son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,81 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %36'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).