KuponperestV2
19 Mayıs Cumartesi · 21:00
Dijon FCO
2-1Maç sonucu · İY 1-0
Angers SCO

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 18 ms

Beklenen toplam gol

2,24

En olası skor

0-1

%15

Ev sahibi kazanır
%22
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%50
Karşılıklı gol
%42
1.5 üst
%64
2.5 üst
%40
3.5 üst
%19

Skor olasılık matrisi

012345
01216114.81.60.4
19.3138.53.81.30.4
23.75.03.41.50.50.1
31.01.30.90.40.10.0
40.20.30.20.10.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 17%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%78
Elo gücü%46
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, Angers SCO 1527.
  • Dijon FCO iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,33 gol attı.
  • Simülasyonların %22'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1527).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Dijon FCO 1620.
  • Angers SCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%55
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, Angers SCO 1527.
  • Dijon FCO iç sahada oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı, maç başına 0,33 gol attı.
  • Simülasyonların %22'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven45/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Dijon FCO 1620.
  • Angers SCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%89
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,15 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,79, Angers SCO 1,35).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%66
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,15 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,79, Angers SCO 1,35).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%39
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,15 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,79, Angers SCO 1,35).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%21
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,15 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,79, Angers SCO 1,35).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,15 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,79, Angers SCO 1,35).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%34
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,15 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,79, Angers SCO 1,35).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%61
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,15 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,79, Angers SCO 1,35).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%79
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,15 beklenen gol hesaplıyor (Dijon FCO 0,79, Angers SCO 1,35).
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Dijon FCO son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven60/100Yüksek risk
  • Dijon FCO son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,15 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%58
Güven60/100Orta risk
  • Dijon FCO kalesini maçların %20'inde, Angers SCO %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %58'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,79 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 0,79.
  • İç sahada maç başına 0,33 gol üretiyor.
  • Angers SCO deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%18
Güven70/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 0,79.
  • İç sahada maç başına 0,33 gol üretiyor.
  • Angers SCO deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven73/100Yüksek risk
  • Dijon FCO için beklenen gol: 0,79.
  • İç sahada maç başına 0,33 gol üretiyor.
  • Angers SCO deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven67/100Orta risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,35.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Dijon FCO iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven51/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,35.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Dijon FCO iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven71/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,35.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Dijon FCO iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%16
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%59
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,94 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,20 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,15.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%36
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,20 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,15.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Dijon FCO — Angers SCO · Kuponperest