10 Şubat Cumartesi · 14:00
Kuponperest analizi
DAL%38Beraberlik%27VIL%35
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%62
Güven55/100Orta riskModel uyumu 68%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Deportivo Alavés 1584.
- Villarreal deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,46
Beklenen gol (dep.)
1,25
Toplam beklenen gol
2,70
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1584, Villarreal 1702.
- Deportivo Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
- Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1584 — 1702).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Deportivo Alavés 1584.
- Villarreal deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,46, Villarreal 1,25).
- Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,46, Villarreal 1,25).
- Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
- Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
- Deportivo Alavés son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Orta risk
- Deportivo Alavés son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).