5 Kasım Pazar · 14:00
Kuponperest analizi
DAL%45Beraberlik%28UAL%27
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%60
Güven60/100Orta riskModel uyumu 95%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,82, UD Almería 1,33).
- Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
- UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
1,82
Beklenen gol (dep.)
1,33
Toplam beklenen gol
3,16
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1584, UD Almería 1620.
- Deportivo Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
- Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1584 — 1620).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: UD Almería 1620, Deportivo Alavés 1584.
- UD Almería deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,82, UD Almería 1,33).
- Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
- UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,82, UD Almería 1,33).
- Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
- UD Almería son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,82 gol yedi.
- Deportivo Alavés son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- Deportivo Alavés son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- UD Almería son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,16 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).