KuponperestV2
21 Ağustos Pazartesi · 19:00
Deportivo Alavés
4-3Maç sonucu · İY 2-2
Sevilla

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,59

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%50
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%28
Karşılıklı gol
%67
1.5 üst
%86
2.5 üst
%69
3.5 üst
%49

Skor olasılık matrisi

012345
03.04.13.11.50.60.2
15.98.96.53.21.20.3
26.39.26.73.31.20.4
34.36.34.62.30.80.2
42.23.32.41.20.40.1
50.91.41.00.50.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — İkinci yarı 1.5 üst

Uyum 55%
Monte Carlo%61
Ensemble sonucu%61

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1584, Sevilla 1587.
  • Deportivo Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1584 — 1587).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, Deportivo Alavés 1584.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1584, Sevilla 1587.
  • Deportivo Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, Deportivo Alavés 1584.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 2,07, Sevilla 1,46).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 2,07, Sevilla 1,46).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven52/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 2,07, Sevilla 1,46).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 2,07, Sevilla 1,46).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 2,07, Sevilla 1,46).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 2,07, Sevilla 1,46).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 2,07, Sevilla 1,46).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%56
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 2,07, Sevilla 1,46).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven62/100Orta risk
  • Deportivo Alavés son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Sevilla son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,54 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%33
Güven62/100Yüksek risk
  • Deportivo Alavés kalesini maçların %20'inde, Sevilla %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %33'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven67/100Düşük risk
  • Deportivo Alavés için beklenen gol: 2,07.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%54
Güven35/100Yüksek risk
  • Deportivo Alavés için beklenen gol: 2,07.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven63/100Yüksek risk
  • Deportivo Alavés için beklenen gol: 2,07.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven66/100Orta risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,46.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Deportivo Alavés iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,46.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Deportivo Alavés iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,46.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Deportivo Alavés iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%40
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%23
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%46
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,98 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,98 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,75 gol atıldı (0-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Deportivo Alavés — Sevilla · Kuponperest