KuponperestV2
23 Nisan Çarşamba · 22:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 32 ms

Beklenen toplam gol

3,68

En olası skor

2-1

%9

Ev sahibi kazanır
%44
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%34
Karşılıklı gol
%70
1.5 üst
%87
2.5 üst
%71
3.5 üst
%51

Skor olasılık matrisi

012345
02.64.23.62.00.90.3
14.98.67.24.11.70.6
25.08.47.14.01.70.6
33.35.64.72.71.10.4
41.62.82.31.30.60.2
50.61.10.90.50.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 82%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%71
Geçmiş frekans%64
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1581, Real Sociedad de Fútbol 1646.
  • Deportivo Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1581 — 1646).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1646, Deportivo Alavés 1581.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1581, Real Sociedad de Fútbol 1646.
  • Deportivo Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Sociedad de Fútbol 1646, Deportivo Alavés 1581.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,99, Real Sociedad de Fútbol 1,70).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,99, Real Sociedad de Fútbol 1,70).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,99, Real Sociedad de Fútbol 1,70).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%48
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,99, Real Sociedad de Fútbol 1,70).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%31
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,99, Real Sociedad de Fútbol 1,70).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,99, Real Sociedad de Fútbol 1,70).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,99, Real Sociedad de Fútbol 1,70).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%52
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,99, Real Sociedad de Fútbol 1,70).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%71
Güven66/100Orta risk
  • Deportivo Alavés son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Real Sociedad de Fútbol son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,68 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%29
Güven66/100Yüksek risk
  • Deportivo Alavés kalesini maçların %17'inde, Real Sociedad de Fútbol %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %30'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven72/100Düşük risk
  • Deportivo Alavés için beklenen gol: 1,99.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven39/100Yüksek risk
  • Deportivo Alavés için beklenen gol: 1,99.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%32
Güven66/100Yüksek risk
  • Deportivo Alavés için beklenen gol: 1,99.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Real Sociedad de Fútbol deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven71/100Düşük risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 1,70.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Deportivo Alavés iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 1,70.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Deportivo Alavés iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven68/100Yüksek risk
  • Real Sociedad de Fútbol için beklenen gol: 1,70.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Deportivo Alavés iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%43
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,06 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%63
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,06 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,68.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.