KuponperestV2
24 Şubat Cumartesi · 18:30
Deportivo Alavés
1-1Maç sonucu · İY 0-0
RCD Mallorca

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,84

En olası skor

2-0

%12

Ev sahibi kazanır
%61
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%17
Karşılıklı gol
%48
1.5 üst
%78
2.5 üst
%54
3.5 üst
%31

Skor olasılık matrisi

012345
06.05.22.40.70.20.0
111104.71.40.30.1
2119.94.51.40.30.1
37.06.42.90.90.20.0
43.43.11.40.40.10.0
51.31.20.50.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 67%
Dixon-Coles%83
Monte Carlo%83
Elo gücü%70
Ensemble sonucu%77

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%52
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1584, RCD Mallorca 1582.
  • Deportivo Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1584 — 1582).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1582, Deportivo Alavés 1584.
  • RCD Mallorca deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1584, RCD Mallorca 1582.
  • Deportivo Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%48
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RCD Mallorca 1582, Deportivo Alavés 1584.
  • RCD Mallorca deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,93, RCD Mallorca 0,91).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,93, RCD Mallorca 0,91).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,93, RCD Mallorca 0,91).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%29
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,93, RCD Mallorca 0,91).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,93, RCD Mallorca 0,91).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,93, RCD Mallorca 0,91).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,93, RCD Mallorca 0,91).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%71
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 1,93, RCD Mallorca 0,91).
  • Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • RCD Mallorca son 30 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Deportivo Alavés son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven46/100Yüksek risk
  • Deportivo Alavés son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • RCD Mallorca son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven46/100Yüksek risk
  • Deportivo Alavés kalesini maçların %20'inde, RCD Mallorca %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %52'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,91 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven69/100Düşük risk
  • Deportivo Alavés için beklenen gol: 1,93.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • RCD Mallorca deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%51
Güven36/100Yüksek risk
  • Deportivo Alavés için beklenen gol: 1,93.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • RCD Mallorca deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%30
Güven65/100Yüksek risk
  • Deportivo Alavés için beklenen gol: 1,93.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • RCD Mallorca deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven47/100Yüksek risk
  • RCD Mallorca için beklenen gol: 0,91.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Deportivo Alavés iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • RCD Mallorca için beklenen gol: 0,91.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Deportivo Alavés iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven71/100Yüksek risk
  • RCD Mallorca için beklenen gol: 0,91.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Deportivo Alavés iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%45
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%32
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,83.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,83.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Deportivo Alavés — RCD Mallorca · Kuponperest