29 Mart Cumartesi · 18:30
Kuponperest analizi
DAL%48Beraberlik%25RVA%27
En güçlü istatistiksel sinyal
1.5 üst%83
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 90%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 2,03, Rayo Vallecano de Madrid 1,18).
- Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
2,03
Beklenen gol (dep.)
1,18
Toplam beklenen gol
3,21
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven41/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Deportivo Alavés 1581, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
- Deportivo Alavés iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1581 — 1634).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Deportivo Alavés 1581.
- Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 2,03, Rayo Vallecano de Madrid 1,18).
- Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor (Deportivo Alavés 2,03, Rayo Vallecano de Madrid 1,18).
- Deportivo Alavés son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,68 gol yedi.
- Deportivo Alavés son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Deportivo Alavés son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,21 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).