KuponperestV2
23 Eylül Pazartesi · 00:30
Cuiabá EC
0-0Maç sonucu · İY 0-0
Cruzeiro EC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,06

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%40
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%33
Karşılıklı gol
%63
1.5 üst
%83
2.5 üst
%59
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
04.96.65.12.50.90.3
17.1118.14.01.50.4
25.88.76.43.21.20.4
33.14.63.41.70.60.2
41.21.81.40.70.30.1
50.40.60.40.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 99%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%78
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cuiabá EC 1540, Cruzeiro EC 1609.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1540 — 1609).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, Cuiabá EC 1540.
  • Cruzeiro EC deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cuiabá EC 1540, Cruzeiro EC 1609.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, Cuiabá EC 1540.
  • Cruzeiro EC deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven60/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Cuiabá EC 1,60, Cruzeiro EC 1,48).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Cuiabá EC 1,60, Cruzeiro EC 1,48).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Cuiabá EC 1,60, Cruzeiro EC 1,48).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Cuiabá EC 1,60, Cruzeiro EC 1,48).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Cuiabá EC 1,60, Cruzeiro EC 1,48).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Cuiabá EC 1,60, Cruzeiro EC 1,48).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Cuiabá EC 1,60, Cruzeiro EC 1,48).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Cuiabá EC 1,60, Cruzeiro EC 1,48).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven57/100Orta risk
  • Cruzeiro EC son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%38
Güven57/100Yüksek risk
  • Cuiabá EC kalesini maçların %0'inde, Cruzeiro EC %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven65/100Orta risk
  • Cuiabá EC için beklenen gol: 1,60.
  • Cruzeiro EC deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • Cuiabá EC için beklenen gol: 1,60.
  • Cruzeiro EC deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • Cuiabá EC için beklenen gol: 1,60.
  • Cruzeiro EC deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven64/100Orta risk
  • Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,48.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Cuiabá EC iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven54/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,48.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Cuiabá EC iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven65/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,48.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Cuiabá EC iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%28
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%30
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven50/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,72 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven40/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,72 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cuiabá EC — Cruzeiro EC · Kuponperest