KuponperestV2
29 Ekim Salı · 01:00
Cuiabá EC
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Corinthians Paulista

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,90

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%51
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%79
2.5 üst
%55
3.5 üst
%31

Skor olasılık matrisi

012345
06.16.13.61.30.40.1
19.8116.22.30.60.1
28.89.75.42.00.60.1
35.15.63.11.20.30.1
42.22.51.40.50.10.0
50.80.90.50.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Beraberlik dışı

Uyum 90%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%78
Elo gücü%73
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%50
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cuiabá EC 1540, Corinthians Paulista 1497.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1540 — 1497).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Corinthians Paulista 1497, Cuiabá EC 1540.
  • Corinthians Paulista deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cuiabá EC 1540, Corinthians Paulista 1497.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%50
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Corinthians Paulista 1497, Cuiabá EC 1540.
  • Corinthians Paulista deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Cuiabá EC 1,74, Corinthians Paulista 1,11).
  • Corinthians Paulista son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Cuiabá EC 1,74, Corinthians Paulista 1,11).
  • Corinthians Paulista son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Cuiabá EC 1,74, Corinthians Paulista 1,11).
  • Corinthians Paulista son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%31
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Cuiabá EC 1,74, Corinthians Paulista 1,11).
  • Corinthians Paulista son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Cuiabá EC 1,74, Corinthians Paulista 1,11).
  • Corinthians Paulista son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Cuiabá EC 1,74, Corinthians Paulista 1,11).
  • Corinthians Paulista son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • Kalesini kapalı tutma oranı: Cuiabá EC %0, Corinthians Paulista %33.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Cuiabá EC 1,74, Corinthians Paulista 1,11).
  • Corinthians Paulista son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • Kalesini kapalı tutma oranı: Cuiabá EC %0, Corinthians Paulista %33.

3.5 alt

Toplam gol

%69
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Cuiabá EC 1,74, Corinthians Paulista 1,11).
  • Corinthians Paulista son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,43 gol yedi.
  • Kalesini kapalı tutma oranı: Cuiabá EC %0, Corinthians Paulista %33.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven58/100Orta risk
  • Corinthians Paulista son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%45
Güven58/100Yüksek risk
  • Cuiabá EC kalesini maçların %0'inde, Corinthians Paulista %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven65/100Düşük risk
  • Cuiabá EC için beklenen gol: 1,74.
  • Corinthians Paulista deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven57/100Yüksek risk
  • Cuiabá EC için beklenen gol: 1,74.
  • Corinthians Paulista deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • Cuiabá EC için beklenen gol: 1,74.
  • Corinthians Paulista deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%67
Güven63/100Orta risk
  • Corinthians Paulista için beklenen gol: 1,11.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Cuiabá EC iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven63/100Yüksek risk
  • Corinthians Paulista için beklenen gol: 1,11.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Cuiabá EC iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven65/100Yüksek risk
  • Corinthians Paulista için beklenen gol: 1,11.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Cuiabá EC iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%42
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,60 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%46
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,60 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cuiabá EC — Corinthians Paulista · Kuponperest