KuponperestV2
3 Eylül Pazar · 14:00

Kuponperest analizi

CPA%51Beraberlik%28WWA%22

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%78
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1557, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Crystal Palace iç sahada oynadığı 13 maçın %23'ini kazandı, maç başına 1,23 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,72

Beklenen gol (dep.)

1,02

Toplam beklenen gol

2,74

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%51
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1557, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Crystal Palace iç sahada oynadığı 13 maçın %23'ini kazandı, maç başına 1,23 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1557 — 1467).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Crystal Palace 1557.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,72, Wolverhampton Wanderers 1,02).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,72, Wolverhampton Wanderers 1,02).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Crystal Palace son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven59/100Orta risk
  • Crystal Palace son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Crystal Palace — Wolverhampton Wanderers · Kuponperest