KuponperestV2
27 Ekim Cuma · 20:00
Crystal Palace
1-2Maç sonucu · İY 0-0
Tottenham Hotspur

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 12 ms

Beklenen toplam gol

2,49

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%28
Beraberlik
%30
Deplasman kazanır
%42
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%72
2.5 üst
%46
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
08.3118.13.81.30.4
18.8138.94.21.50.4
24.96.94.92.30.80.2
31.82.61.80.80.30.1
40.50.70.50.20.10.0
50.10.20.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 77%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%72
Elo gücü%63
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1557, Tottenham Hotspur 1582.
  • Crystal Palace iç sahada oynadığı 13 maçın %23'ini kazandı, maç başına 1,23 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1557 — 1582).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1582, Crystal Palace 1557.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1557, Tottenham Hotspur 1582.
  • Crystal Palace iç sahada oynadığı 13 maçın %23'ini kazandı, maç başına 1,23 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1582, Crystal Palace 1557.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %70'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,10, Tottenham Hotspur 1,41).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,10, Tottenham Hotspur 1,41).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,10, Tottenham Hotspur 1,41).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,10, Tottenham Hotspur 1,41).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,10, Tottenham Hotspur 1,41).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,10, Tottenham Hotspur 1,41).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Crystal Palace son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,10, Tottenham Hotspur 1,41).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Crystal Palace son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,10, Tottenham Hotspur 1,41).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Crystal Palace son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven56/100Yüksek risk
  • Crystal Palace son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven56/100Yüksek risk
  • Crystal Palace kalesini maçların %10'inde, Tottenham Hotspur %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven59/100Orta risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,10.
  • İç sahada maç başına 1,23 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven65/100Yüksek risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,10.
  • İç sahada maç başına 1,23 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven72/100Yüksek risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,10.
  • İç sahada maç başına 1,23 gol üretiyor.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven62/100Orta risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,41.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Crystal Palace iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven56/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,41.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Crystal Palace iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven70/100Yüksek risk
  • Tottenham Hotspur için beklenen gol: 1,41.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Crystal Palace iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,41 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,41 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Crystal Palace — Tottenham Hotspur · Kuponperest