KuponperestV2
1 Aralık Cumartesi · 15:00
Crystal Palace
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Burnley

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,59

En olası skor

1-1

%8

Ev sahibi kazanır
%39
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%39
Karşılıklı gol
%69
1.5 üst
%87
2.5 üst
%70
3.5 üst
%47

Skor olasılık matrisi

012345
02.84.74.32.51.10.4
14.88.97.84.62.10.7
24.68.17.24.21.90.7
32.84.94.42.61.20.4
41.32.32.01.20.50.2
50.50.80.70.40.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol var

Uyum 96%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%69
Geçmiş frekans%71
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1600, Burnley 1456.
  • Crystal Palace iç sahada oynadığı 13 maçın %23'ini kazandı, maç başına 1,31 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1600 — 1456).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Crystal Palace 1600.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1600, Burnley 1456.
  • Crystal Palace iç sahada oynadığı 13 maçın %23'ini kazandı, maç başına 1,31 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%56
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Crystal Palace 1600.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven69/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,83, Burnley 1,77).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%88
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,83, Burnley 1,77).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,83, Burnley 1,77).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%48
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,83, Burnley 1,77).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%29
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,83, Burnley 1,77).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%12
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,83, Burnley 1,77).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Crystal Palace son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,83, Burnley 1,77).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Crystal Palace son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%52
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,83, Burnley 1,77).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Crystal Palace son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven67/100Orta risk
  • Crystal Palace son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%30
Güven67/100Yüksek risk
  • Crystal Palace kalesini maçların %17'inde, Burnley %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %31'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven67/100Düşük risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,83.
  • İç sahada maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%51
Güven48/100Yüksek risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,83.
  • İç sahada maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%28
Güven69/100Yüksek risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,83.
  • İç sahada maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven73/100Düşük risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,77.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Crystal Palace iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven43/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,77.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Crystal Palace iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven70/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,77.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Crystal Palace iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%30
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%80
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,59 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,02 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%60
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,02 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,61.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Crystal Palace — Burnley · Kuponperest