KuponperestV2
26 Ocak Pazar · 14:00
Crystal Palace
1-2Maç sonucu · İY 0-0
Brentford

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,45

En olası skor

1-2

%10

Ev sahibi kazanır
%28
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%51
Karşılıklı gol
%67
1.5 üst
%86
2.5 üst
%67
3.5 üst
%44

Skor olasılık matrisi

012345
03.66.66.64.32.10.8
14.89.79.36.13.01.2
23.56.76.64.32.10.8
31.63.23.12.01.00.4
40.61.11.10.70.30.1
50.20.30.30.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 98%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%72
Elo gücü%73
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1557, Brentford 1690.
  • Crystal Palace iç sahada oynadığı 13 maçın %23'ini kazandı, maç başına 1,23 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1557 — 1690).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Crystal Palace 1557.
  • Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1557, Brentford 1690.
  • Crystal Palace iç sahada oynadığı 13 maçın %23'ini kazandı, maç başına 1,23 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven69/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Crystal Palace 1557.
  • Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,41, Brentford 1,95).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,41, Brentford 1,95).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,41, Brentford 1,95).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,41, Brentford 1,95).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%26
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,41, Brentford 1,95).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,41, Brentford 1,95).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Crystal Palace son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,41, Brentford 1,95).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Crystal Palace son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%58
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,41, Brentford 1,95).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Crystal Palace son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven60/100Orta risk
  • Crystal Palace son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven60/100Yüksek risk
  • Crystal Palace kalesini maçların %10'inde, Brentford %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %33'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven58/100Orta risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,41.
  • İç sahada maç başına 1,23 gol üretiyor.
  • Brentford deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,41.
  • İç sahada maç başına 1,23 gol üretiyor.
  • Brentford deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven74/100Yüksek risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,41.
  • İç sahada maç başına 1,23 gol üretiyor.
  • Brentford deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven74/100Düşük risk
  • Brentford için beklenen gol: 1,95.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Crystal Palace iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven58/100Orta risk
  • Brentford için beklenen gol: 1,95.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Crystal Palace iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%31
Güven67/100Yüksek risk
  • Brentford için beklenen gol: 1,95.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Crystal Palace iç sahada maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,88 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%58
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,88 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,36.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Crystal Palace — Brentford · Kuponperest