KuponperestV2
26 Ocak Pazar · 14:00
Crystal Palace
1-2Maç sonucu · İY 0-0
Brentford

Kuponperest analizi

CPA%28Beraberlik%25BRE%47

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%72
Güven69/100Orta riskModel uyumu 98%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Crystal Palace 1557.
  • Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,41

Beklenen gol (dep.)

1,95

Toplam beklenen gol

3,36

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1557, Brentford 1690.
  • Crystal Palace iç sahada oynadığı 13 maçın %23'ini kazandı, maç başına 1,23 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1557 — 1690).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Crystal Palace 1557.
  • Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,41, Brentford 1,95).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Crystal Palace 1,41, Brentford 1,95).
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Crystal Palace son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven60/100Orta risk
  • Crystal Palace son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Crystal Palace — Brentford · Kuponperest