Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 8 msBeklenen toplam gol
2,59
En olası skor
1-0
%14
- Ev sahibi kazanır
- %61
- Beraberlik
- %23
- Deplasman kazanır
- %15
- Karşılıklı gol
- %45
- 1.5 üst
- %73
- 2.5 üst
- %46
- 3.5 üst
- %25
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 7.5 | 5.1 | 2.0 | 0.5 | 0.1 | 0.0 |
| 1 | 13 | 10 | 3.7 | 0.9 | 0.2 | 0.0 |
| 2 | 13 | 9.5 | 3.5 | 0.9 | 0.2 | 0.0 |
| 3 | 8.1 | 6.0 | 2.2 | 0.5 | 0.1 | 0.0 |
| 4 | 3.8 | 2.8 | 1.0 | 0.3 | 0.0 | 0.0 |
| 5 | 1.4 | 1.1 | 0.4 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi kazanır
Uyum 79%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, São Paulo 1516.
- Cruzeiro EC iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1609 — 1516).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: São Paulo 1516, Cruzeiro EC 1609.
- São Paulo deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, São Paulo 1516.
- Cruzeiro EC iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: São Paulo 1516, Cruzeiro EC 1609.
- São Paulo deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,88, São Paulo 0,74).
- Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
- São Paulo son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 1,27 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,88, São Paulo 0,74).
- Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
- São Paulo son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 1,27 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,88, São Paulo 0,74).
- Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
- São Paulo son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 1,27 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,88, São Paulo 0,74).
- Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
- São Paulo son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 1,27 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,88, São Paulo 0,74).
- Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
- São Paulo son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 1,27 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,88, São Paulo 0,74).
- Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
- São Paulo son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Cruzeiro EC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,88, São Paulo 0,74).
- Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
- São Paulo son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Cruzeiro EC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,88, São Paulo 0,74).
- Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
- São Paulo son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Cruzeiro EC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Cruzeiro EC son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- São Paulo son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,62 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Cruzeiro EC kalesini maçların %27'inde, São Paulo %20'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %55'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,74 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,88.
- İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
- São Paulo deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,88.
- İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
- São Paulo deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,88.
- İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
- São Paulo deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- São Paulo için beklenen gol: 0,74.
- Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
- Cruzeiro EC iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- São Paulo için beklenen gol: 0,74.
- Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
- Cruzeiro EC iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- São Paulo için beklenen gol: 0,74.
- Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
- Cruzeiro EC iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,62; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,47 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,62.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,47 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,62.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.