KuponperestV2
14 Temmuz Pazartesi · 02:30
Cruzeiro EC
4-1Maç sonucu · İY 2-0
Grêmio FBPA

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 40 ms

Beklenen toplam gol

2,30

En olası skor

1-0

%16

Ev sahibi kazanır
%61
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%14
Karşılıklı gol
%41
1.5 üst
%68
2.5 üst
%41
3.5 üst
%20

Skor olasılık matrisi

012345
0116.62.20.50.10.0
117113.50.80.10.0
2148.72.80.60.10.0
37.24.61.50.30.10.0
42.91.80.60.10.00.0
50.90.60.20.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 84%
Dixon-Coles%85
Monte Carlo%86
Elo gücü%80
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%59
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, Grêmio FBPA 1493.
  • Cruzeiro EC iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1609 — 1493).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Grêmio FBPA 1493, Cruzeiro EC 1609.
  • Grêmio FBPA deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%83
Güven68/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, Grêmio FBPA 1493.
  • Cruzeiro EC iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%41
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Grêmio FBPA 1493, Cruzeiro EC 1609.
  • Grêmio FBPA deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%90
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,23 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,59, Grêmio FBPA 0,64).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%68
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,23 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,59, Grêmio FBPA 0,64).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,23 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,59, Grêmio FBPA 0,64).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%21
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,23 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,59, Grêmio FBPA 0,64).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%8
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,23 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,59, Grêmio FBPA 0,64).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%32
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,23 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,59, Grêmio FBPA 0,64).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,23 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,59, Grêmio FBPA 0,64).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%79
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,23 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,59, Grêmio FBPA 0,64).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven45/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Grêmio FBPA son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,23 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%56
Güven45/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC kalesini maçların %27'inde, Grêmio FBPA %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %59'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,64 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven64/100Orta risk
  • Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,59.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Grêmio FBPA deplasmanda maç başına 1,36 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven56/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,59.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Grêmio FBPA deplasmanda maç başına 1,36 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,59.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Grêmio FBPA deplasmanda maç başına 1,36 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%54
Güven43/100Yüksek risk
  • Grêmio FBPA için beklenen gol: 0,64.
  • Deplasmanda maç başına 0,64 gol üretiyor.
  • Cruzeiro EC iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%17
Güven62/100Yüksek risk
  • Grêmio FBPA için beklenen gol: 0,64.
  • Deplasmanda maç başına 0,64 gol üretiyor.
  • Cruzeiro EC iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven74/100Yüksek risk
  • Grêmio FBPA için beklenen gol: 0,64.
  • Deplasmanda maç başına 0,64 gol üretiyor.
  • Cruzeiro EC iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,98 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,98 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%13
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,98 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%67
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,98 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,98 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,98 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,25 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,23.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%36
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,25 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,23.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cruzeiro EC — Grêmio FBPA · Kuponperest