KuponperestV2
14 Temmuz Pazartesi · 02:30
Cruzeiro EC
4-1Maç sonucu · İY 2-0
Grêmio FBPA

Kuponperest analizi

CRU%59Beraberlik%24FBP%17

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%83
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 84%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, Grêmio FBPA 1493.
  • Cruzeiro EC iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,59

Beklenen gol (dep.)

0,64

Toplam beklenen gol

2,23

En olası skor

1-0

%17

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%59
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, Grêmio FBPA 1493.
  • Cruzeiro EC iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1609 — 1493).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Grêmio FBPA 1493, Cruzeiro EC 1609.
  • Grêmio FBPA deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,23 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,59, Grêmio FBPA 0,64).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,23 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,59, Grêmio FBPA 0,64).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven45/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Grêmio FBPA son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,23 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).