KuponperestV2
6 Ağustos Salı · 03:00
Cruzeiro EC
1-2Maç sonucu · İY 1-2
Fortaleza EC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,60

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%52
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%20
Karşılıklı gol
%51
1.5 üst
%73
2.5 üst
%48
3.5 üst
%27

Skor olasılık matrisi

012345
07.46.43.21.00.20.0
112125.41.70.40.1
2109.74.61.40.30.1
35.85.52.60.80.20.0
42.52.31.10.30.10.0
50.80.80.40.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 92%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%80
Elo gücü%77
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, Fortaleza EC 1540.
  • Cruzeiro EC iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1609 — 1540).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fortaleza EC 1540, Cruzeiro EC 1609.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, Fortaleza EC 1540.
  • Cruzeiro EC iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fortaleza EC 1540, Cruzeiro EC 1609.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven61/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,70, Fortaleza EC 0,94).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,70, Fortaleza EC 0,94).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,70, Fortaleza EC 0,94).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,70, Fortaleza EC 0,94).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%13
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,70, Fortaleza EC 0,94).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,70, Fortaleza EC 0,94).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,70, Fortaleza EC 0,94).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,70, Fortaleza EC 0,94).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven52/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven52/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC kalesini maçların %27'inde, Fortaleza EC %0'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,94 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven64/100Orta risk
  • Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,70.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Fortaleza EC deplasmanda maç başına 0,00 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,70.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Fortaleza EC deplasmanda maç başına 0,00 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven62/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,70.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Fortaleza EC deplasmanda maç başına 0,00 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven56/100Orta risk
  • Fortaleza EC için beklenen gol: 0,94.
  • Cruzeiro EC iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • Fortaleza EC için beklenen gol: 0,94.
  • Cruzeiro EC iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven65/100Yüksek risk
  • Fortaleza EC için beklenen gol: 0,94.
  • Cruzeiro EC iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%37
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%66
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven50/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven43/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cruzeiro EC — Fortaleza EC · Kuponperest