KuponperestV2
20 Haziran Perşembe · 03:30
Cruzeiro EC
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Fluminense

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,81

En olası skor

1-0

%12

Ev sahibi kazanır
%55
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%19
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%76
2.5 üst
%52
3.5 üst
%32

Skor olasılık matrisi

012345
06.25.93.21.10.30.1
110115.72.00.50.1
29.49.85.11.80.50.1
35.65.93.11.10.30.1
42.52.61.40.50.10.0
50.90.90.50.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Beraberlik dışı

Uyum 92%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%74
Elo gücü%73
Ensemble sonucu%77

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, Fluminense 1585.
  • Cruzeiro EC iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1609 — 1585).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fluminense 1585, Cruzeiro EC 1609.
  • Fluminense deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, Fluminense 1585.
  • Cruzeiro EC iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fluminense 1585, Cruzeiro EC 1609.
  • Fluminense deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,79, Fluminense 1,04).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%78
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,79, Fluminense 1,04).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,79, Fluminense 1,04).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,79, Fluminense 1,04).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,79, Fluminense 1,04).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,79, Fluminense 1,04).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,79, Fluminense 1,04).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,79, Fluminense 1,04).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven48/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Fluminense son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC kalesini maçların %27'inde, Fluminense %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven66/100Düşük risk
  • Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,79.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Fluminense deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven58/100Orta risk
  • Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,79.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Fluminense deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven67/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,79.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Fluminense deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven49/100Orta risk
  • Fluminense için beklenen gol: 1,04.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Cruzeiro EC iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven52/100Yüksek risk
  • Fluminense için beklenen gol: 1,04.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Cruzeiro EC iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven72/100Yüksek risk
  • Fluminense için beklenen gol: 1,04.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Cruzeiro EC iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%41
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%37
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,83.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,83.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cruzeiro EC — Fluminense · Kuponperest