20 Haziran Perşembe · 03:30
Kuponperest analizi
CRU%53Beraberlik%23FLU%24
En güçlü istatistiksel sinyal
Beraberlik dışı%77
Güven66/100Orta riskModel uyumu 92%
Neden?
- Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Beklenen gol (ev)
1,79
Beklenen gol (dep.)
1,04
Toplam beklenen gol
2,83
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, Fluminense 1585.
- Cruzeiro EC iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1609 — 1585).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Fluminense 1585, Cruzeiro EC 1609.
- Fluminense deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,79, Fluminense 1,04).
- Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
- Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,79, Fluminense 1,04).
- Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
- Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
- Cruzeiro EC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven48/100Yüksek risk
- Cruzeiro EC son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Fluminense son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).