KuponperestV2
28 Nisan Pazartesi · 00:30
Cruzeiro EC
1-0Maç sonucu · İY 0-0
CR Vasco da Gama

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,70

En olası skor

1-0

%13

Ev sahibi kazanır
%65
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%13
Karşılıklı gol
%45
1.5 üst
%74
2.5 üst
%51
3.5 üst
%29

Skor olasılık matrisi

012345
07.45.72.50.70.10.0
113114.51.30.30.0
2129.74.11.10.20.0
37.05.82.40.70.10.0
43.12.61.10.30.10.0
51.10.90.40.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 80%
Dixon-Coles%60
Monte Carlo%65
Geçmiş frekans%57
Elo gücü%56
Ensemble sonucu%60

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%60
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, CR Vasco da Gama 1500.
  • Cruzeiro EC iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1609 — 1500).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CR Vasco da Gama 1500, Cruzeiro EC 1609.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven67/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, CR Vasco da Gama 1500.
  • Cruzeiro EC iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%40
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CR Vasco da Gama 1500, Cruzeiro EC 1609.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,80, CR Vasco da Gama 0,84).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,80, CR Vasco da Gama 0,84).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,80, CR Vasco da Gama 0,84).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%29
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,80, CR Vasco da Gama 0,84).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%13
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,80, CR Vasco da Gama 0,84).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,80, CR Vasco da Gama 0,84).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,80, CR Vasco da Gama 0,84).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%71
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,80, CR Vasco da Gama 0,84).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven47/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven47/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC kalesini maçların %27'inde, CR Vasco da Gama %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %55'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,84 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven68/100Düşük risk
  • Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,80.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda maç başına 1,64 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%55
Güven57/100Orta risk
  • Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,80.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda maç başına 1,64 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%29
Güven64/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,80.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda maç başına 1,64 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%57
Güven54/100Orta risk
  • CR Vasco da Gama için beklenen gol: 0,84.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Cruzeiro EC iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • CR Vasco da Gama için beklenen gol: 0,84.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Cruzeiro EC iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven73/100Yüksek risk
  • CR Vasco da Gama için beklenen gol: 0,84.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Cruzeiro EC iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%69
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cruzeiro EC — CR Vasco da Gama · Kuponperest