KuponperestV2
30 Eylül Pazartesi · 00:30
Cruzeiro EC
1-1Maç sonucu · İY 0-1
CR Vasco da Gama

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,67

En olası skor

1-0

%12

Ev sahibi kazanır
%55
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%21
Karşılıklı gol
%51
1.5 üst
%74
2.5 üst
%50
3.5 üst
%27

Skor olasılık matrisi

012345
06.86.13.11.00.20.0
111115.51.80.40.1
2109.84.81.60.40.1
35.95.72.80.90.20.0
42.62.51.20.40.10.0
50.90.90.40.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Beraberlik dışı

Uyum 98%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%76
Elo gücü%75
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, CR Vasco da Gama 1524.
  • Cruzeiro EC iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1609 — 1524).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CR Vasco da Gama 1524, Cruzeiro EC 1609.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven69/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Cruzeiro EC 1609, CR Vasco da Gama 1524.
  • Cruzeiro EC iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CR Vasco da Gama 1524, Cruzeiro EC 1609.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,75, CR Vasco da Gama 0,98).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%75
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,75, CR Vasco da Gama 0,98).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,75, CR Vasco da Gama 0,98).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,75, CR Vasco da Gama 0,98).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,75, CR Vasco da Gama 0,98).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%25
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,75, CR Vasco da Gama 0,98).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,75, CR Vasco da Gama 0,98).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor (Cruzeiro EC 1,75, CR Vasco da Gama 0,98).
  • Cruzeiro EC son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Cruzeiro EC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven51/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,73 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven51/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC kalesini maçların %27'inde, CR Vasco da Gama %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,98 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven67/100Düşük risk
  • Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,75.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven59/100Orta risk
  • Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,75.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven68/100Yüksek risk
  • Cruzeiro EC için beklenen gol: 1,75.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven59/100Orta risk
  • CR Vasco da Gama için beklenen gol: 0,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Cruzeiro EC iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven57/100Yüksek risk
  • CR Vasco da Gama için beklenen gol: 0,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Cruzeiro EC iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven73/100Yüksek risk
  • CR Vasco da Gama için beklenen gol: 0,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Cruzeiro EC iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,53 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,53 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,73.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cruzeiro EC — CR Vasco da Gama · Kuponperest