KuponperestV2
29 Nisan Pazar · 12:30
Crotone
4-1Maç sonucu · İY 3-1
Sassuolo Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 30 ms

Beklenen toplam gol

3,30

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%38
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%37
Karşılıklı gol
%66
1.5 üst
%84
2.5 üst
%65
3.5 üst
%44

Skor olasılık matrisi

012345
03.76.05.22.91.20.4
15.8108.44.72.00.7
24.88.16.93.91.60.6
32.64.43.72.10.90.3
41.11.81.50.90.40.1
50.30.60.50.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 82%
Dixon-Coles%64
Monte Carlo%65
Geçmiş frekans%71
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Crotone 1620, Sassuolo Calcio 1610.
  • Crotone iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1610).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1610, Crotone 1620.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Crotone 1620, Sassuolo Calcio 1610.
  • Crotone iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1610, Crotone 1620.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Crotone 1,63, Sassuolo Calcio 1,69).
  • Crotone son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,62 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Crotone 1,63, Sassuolo Calcio 1,69).
  • Crotone son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,62 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Crotone 1,63, Sassuolo Calcio 1,69).
  • Crotone son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,62 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Crotone 1,63, Sassuolo Calcio 1,69).
  • Crotone son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,62 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Crotone 1,63, Sassuolo Calcio 1,69).
  • Crotone son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,62 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Crotone 1,63, Sassuolo Calcio 1,69).
  • Crotone son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,62 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Crotone son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Crotone 1,63, Sassuolo Calcio 1,69).
  • Crotone son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,62 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Crotone son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%58
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (Crotone 1,63, Sassuolo Calcio 1,69).
  • Crotone son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,62 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Crotone son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven63/100Orta risk
  • Crotone son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%33
Güven63/100Yüksek risk
  • Crotone kalesini maçların %7'inde, Sassuolo Calcio %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven56/100Orta risk
  • Crotone için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven51/100Yüksek risk
  • Crotone için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • Crotone için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven70/100Düşük risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,69.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Crotone iç sahada maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven56/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,69.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Crotone iç sahada maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven68/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,69.
  • Deplasmanda maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Crotone iç sahada maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,86 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%57
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,86 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,32.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Crotone — Sassuolo Calcio · Kuponperest