KuponperestV2
21 Eylül Pazar · 15:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,62

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%34
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%40
Karşılıklı gol
%53
1.5 üst
%73
2.5 üst
%48
3.5 üst
%27

Skor olasılık matrisi

012345
07.2107.43.61.30.4
18.4128.94.31.60.4
25.17.45.32.60.90.3
32.03.02.11.00.40.1
40.60.90.60.30.10.0
50.10.20.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 82%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%66
Elo gücü%61
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cremonese 1529, Parma Calcio 1913 1535.
  • Cremonese iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1529 — 1535).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1535, Cremonese 1529.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Cremonese 1529, Parma Calcio 1913 1535.
  • Cremonese iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1535, Cremonese 1529.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Cremonese 1,20, Parma Calcio 1913 1,45).
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Cremonese 1,20, Parma Calcio 1913 1,45).
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Cremonese 1,20, Parma Calcio 1913 1,45).
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Cremonese 1,20, Parma Calcio 1913 1,45).
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%13
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Cremonese 1,20, Parma Calcio 1913 1,45).
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Cremonese 1,20, Parma Calcio 1913 1,45).
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Cremonese son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Cremonese 1,20, Parma Calcio 1913 1,45).
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Cremonese son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%75
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Cremonese 1,20, Parma Calcio 1913 1,45).
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Cremonese son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven51/100Yüksek risk
  • Cremonese son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Parma Calcio 1913 son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven51/100Yüksek risk
  • Cremonese kalesini maçların %17'inde, Parma Calcio 1913 %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %47'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven59/100Orta risk
  • Cremonese için beklenen gol: 1,20.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • Cremonese için beklenen gol: 1,20.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven71/100Yüksek risk
  • Cremonese için beklenen gol: 1,20.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven58/100Orta risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,45.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Cremonese iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven45/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,45.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Cremonese iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven70/100Yüksek risk
  • Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,45.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Cremonese iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%30
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%67
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,65.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cremonese — Parma Calcio 1913 · Kuponperest