KuponperestV2
20 Mayıs Cumartesi · 15:00
Cremonese
1-5Maç sonucu · İY 0-3
Bologna FC 1909

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,20

En olası skor

0-1

%11

Ev sahibi kazanır
%11
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%71
Karşılıklı gol
%51
1.5 üst
%82
2.5 üst
%60
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
03.78.6118.55.12.5
13.28.09.57.74.72.3
21.53.64.33.52.11.0
30.41.11.31.10.60.3
40.10.20.30.20.10.1
50.00.00.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 65%
Dixon-Coles%88
Monte Carlo%89
Elo gücü%75
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%17
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cremonese 1529, Bologna FC 1909 1684.
  • Cremonese iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1529 — 1684).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%65
Güven50/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1684, Cremonese 1529.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %71'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%35
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cremonese 1529, Bologna FC 1909 1684.
  • Cremonese iç sahada oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%83
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1684, Cremonese 1529.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %71'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%82
Güven66/100Düşük risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Cremonese 0,91, Bologna FC 1909 2,42).
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Cremonese 0,91, Bologna FC 1909 2,42).
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Cremonese 0,91, Bologna FC 1909 2,42).
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Cremonese 0,91, Bologna FC 1909 2,42).
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Cremonese 0,91, Bologna FC 1909 2,42).
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Cremonese 0,91, Bologna FC 1909 2,42).
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Cremonese son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Cremonese 0,91, Bologna FC 1909 2,42).
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Cremonese son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor (Cremonese 0,91, Bologna FC 1909 2,42).
  • Cremonese son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 2,09 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Cremonese son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven57/100Orta risk
  • Cremonese son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,33 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven57/100Yüksek risk
  • Cremonese kalesini maçların %17'inde, Bologna FC 1909 %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,91 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%59
Güven58/100Orta risk
  • Cremonese için beklenen gol: 0,91.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Cremonese için beklenen gol: 0,91.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven74/100Yüksek risk
  • Cremonese için beklenen gol: 0,91.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven62/100Orta risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 2,42.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Cremonese iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%64
Güven50/100Orta risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 2,42.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Cremonese iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%43
Güven60/100Yüksek risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 2,42.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Cremonese iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%12
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%54
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,46 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,86 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%53
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,86 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,33.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Cremonese — Bologna FC 1909 · Kuponperest