KuponperestV2
4 Ağustos Pazar · 01:00
CR Vasco da Gama
2-2Maç sonucu · İY 0-1
RB Bragantino

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,71

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%45
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%30
Karşılıklı gol
%56
1.5 üst
%75
2.5 üst
%51
3.5 üst
%29

Skor olasılık matrisi

012345
07.17.95.02.00.60.1
19.8127.43.00.90.2
27.49.05.42.20.70.2
33.74.42.71.10.30.1
41.41.61.00.40.10.0
50.40.50.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 86%
Dixon-Coles%57
Monte Carlo%55
Elo gücü%61
Ensemble sonucu%57

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CR Vasco da Gama 1524, RB Bragantino 1556.
  • CR Vasco da Gama iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1524 — 1556).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RB Bragantino 1556, CR Vasco da Gama 1524.
  • RB Bragantino deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: CR Vasco da Gama 1524, RB Bragantino 1556.
  • CR Vasco da Gama iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RB Bragantino 1556, CR Vasco da Gama 1524.
  • RB Bragantino deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,48, RB Bragantino 1,21).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,48, RB Bragantino 1,21).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,48, RB Bragantino 1,21).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,48, RB Bragantino 1,21).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,48, RB Bragantino 1,21).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,48, RB Bragantino 1,21).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,48, RB Bragantino 1,21).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%72
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,48, RB Bragantino 1,21).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • RB Bragantino son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven57/100Orta risk
  • CR Vasco da Gama son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • RB Bragantino son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven57/100Yüksek risk
  • CR Vasco da Gama kalesini maçların %13'inde, RB Bragantino %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven61/100Orta risk
  • CR Vasco da Gama için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • RB Bragantino deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven58/100Yüksek risk
  • CR Vasco da Gama için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • RB Bragantino deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • CR Vasco da Gama için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • RB Bragantino deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven63/100Orta risk
  • RB Bragantino için beklenen gol: 1,21.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • CR Vasco da Gama iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven64/100Yüksek risk
  • RB Bragantino için beklenen gol: 1,21.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • CR Vasco da Gama iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven71/100Yüksek risk
  • RB Bragantino için beklenen gol: 1,21.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • CR Vasco da Gama iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%32
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,50 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,50 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,68.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

CR Vasco da Gama — RB Bragantino · Kuponperest