29 Ekim Salı · 03:00
Kuponperest analizi
VAS%36Beraberlik%25BAH%38
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 0.5 üst%81
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 96%
Neden?
- EC Bahia için beklenen gol: 1,60.
- Deplasmanda maç başına 1,36 gol üretiyor.
- CR Vasco da Gama iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,52
Beklenen gol (dep.)
1,60
Toplam beklenen gol
3,12
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CR Vasco da Gama 1524, EC Bahia 1581.
- CR Vasco da Gama iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
- Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1524 — 1581).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: EC Bahia 1581, CR Vasco da Gama 1524.
- EC Bahia deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,52, EC Bahia 1,60).
- CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
- EC Bahia son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,37 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,52, EC Bahia 1,60).
- CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
- EC Bahia son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,37 gol yedi.
- CR Vasco da Gama son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- CR Vasco da Gama son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- EC Bahia son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).