KuponperestV2
25 Ekim Cuma · 01:00
CR Vasco da Gama
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Cuiabá EC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,11

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%42
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%33
Karşılıklı gol
%64
1.5 üst
%82
2.5 üst
%61
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.76.55.12.61.00.3
16.8118.24.21.60.5
25.68.66.53.31.30.4
33.04.63.51.80.70.2
41.21.81.40.70.30.1
50.40.60.40.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 99%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%78
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CR Vasco da Gama 1524, Cuiabá EC 1540.
  • CR Vasco da Gama iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1524 — 1540).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cuiabá EC 1540, CR Vasco da Gama 1524.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: CR Vasco da Gama 1524, Cuiabá EC 1540.
  • CR Vasco da Gama iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,60 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cuiabá EC 1540, CR Vasco da Gama 1524.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven57/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,60, Cuiabá EC 1,52).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,60, Cuiabá EC 1,52).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,60, Cuiabá EC 1,52).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%38
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,60, Cuiabá EC 1,52).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,60, Cuiabá EC 1,52).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,60, Cuiabá EC 1,52).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,60, Cuiabá EC 1,52).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%62
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,60, Cuiabá EC 1,52).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven54/100Orta risk
  • CR Vasco da Gama son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%37
Güven54/100Yüksek risk
  • CR Vasco da Gama kalesini maçların %13'inde, Cuiabá EC %0'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %36'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven61/100Orta risk
  • CR Vasco da Gama için beklenen gol: 1,60.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Cuiabá EC deplasmanda maç başına 0,00 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%48
Güven48/100Yüksek risk
  • CR Vasco da Gama için beklenen gol: 1,60.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Cuiabá EC deplasmanda maç başına 0,00 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven60/100Yüksek risk
  • CR Vasco da Gama için beklenen gol: 1,60.
  • İç sahada maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Cuiabá EC deplasmanda maç başına 0,00 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven61/100Orta risk
  • Cuiabá EC için beklenen gol: 1,52.
  • CR Vasco da Gama iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • Cuiabá EC için beklenen gol: 1,52.
  • CR Vasco da Gama iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven61/100Yüksek risk
  • Cuiabá EC için beklenen gol: 1,52.
  • CR Vasco da Gama iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%36
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%30
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven48/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,75 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%52
Güven38/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,75 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

CR Vasco da Gama — Cuiabá EC · Kuponperest