KuponperestV2
13 Temmuz Pazar · 00:30
CR Vasco da Gama
0-2Maç sonucu · İY 0-0
Botafogo FR

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 13 ms

Beklenen toplam gol

2,84

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%47
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%29
Karşılıklı gol
%56
1.5 üst
%77
2.5 üst
%54
3.5 üst
%33

Skor olasılık matrisi

012345
05.66.13.91.60.50.1
18.9116.72.70.80.2
27.99.65.82.30.70.2
34.65.53.31.30.40.1
42.02.41.40.60.20.0
50.70.80.50.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 87%
Dixon-Coles%56
Monte Carlo%54
Geçmiş frekans%59
Ensemble sonucu%56

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CR Vasco da Gama 1500, Botafogo FR 1482.
  • CR Vasco da Gama iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1500 — 1482).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Botafogo FR 1482, CR Vasco da Gama 1500.
  • Botafogo FR deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: CR Vasco da Gama 1500, Botafogo FR 1482.
  • CR Vasco da Gama iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Botafogo FR 1482, CR Vasco da Gama 1500.
  • Botafogo FR deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,73, Botafogo FR 1,21).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Botafogo FR son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,58 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%78
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,73, Botafogo FR 1,21).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Botafogo FR son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,58 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,73, Botafogo FR 1,21).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Botafogo FR son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,58 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,73, Botafogo FR 1,21).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Botafogo FR son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,58 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,73, Botafogo FR 1,21).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Botafogo FR son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,58 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,73, Botafogo FR 1,21).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Botafogo FR son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,58 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,73, Botafogo FR 1,21).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Botafogo FR son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,58 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (CR Vasco da Gama 1,73, Botafogo FR 1,21).
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • Botafogo FR son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,58 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven58/100Orta risk
  • CR Vasco da Gama son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Botafogo FR son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • CR Vasco da Gama kalesini maçların %13'inde, Botafogo FR %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven58/100Orta risk
  • CR Vasco da Gama için beklenen gol: 1,73.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Botafogo FR deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • CR Vasco da Gama için beklenen gol: 1,73.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Botafogo FR deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven67/100Yüksek risk
  • CR Vasco da Gama için beklenen gol: 1,73.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Botafogo FR deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven64/100Orta risk
  • Botafogo FR için beklenen gol: 1,21.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • CR Vasco da Gama iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven61/100Yüksek risk
  • Botafogo FR için beklenen gol: 1,21.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • CR Vasco da Gama iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven73/100Yüksek risk
  • Botafogo FR için beklenen gol: 1,21.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • CR Vasco da Gama iç sahada maç başına 1,44 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,93.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

CR Vasco da Gama — Botafogo FR · Kuponperest