8 Aralık Pazar · 22:00
Kuponperest analizi
FLA%70Beraberlik%18VIT%12
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır%70
Güven63/100Orta riskModel uyumu 71%
Neden?
- Güç reytingi farkı: CR Flamengo 1725, EC Vitória 1468.
- CR Flamengo iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
- Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,21
Beklenen gol (dep.)
0,63
Toplam beklenen gol
2,83
En olası skor
2-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: CR Flamengo 1725, EC Vitória 1468.
- CR Flamengo iç sahada oynadığı 15 maçın %80'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
- Simülasyonların %72'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1725 — 1468).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: EC Vitória 1468, CR Flamengo 1725.
- EC Vitória deplasmanda oynadığı 16 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (CR Flamengo 2,21, EC Vitória 0,63).
- CR Flamengo son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,87 gol yedi.
- EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,52 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (CR Flamengo 2,21, EC Vitória 0,63).
- CR Flamengo son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,87 gol yedi.
- EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,52 gol yedi.
- CR Flamengo son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Yüksek risk
- CR Flamengo son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- EC Vitória son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).