1 Eylül Pazartesi · 00:30
Kuponperest analizi
COR%19Beraberlik%29PAL%52
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%81
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 88%
Neden?
- Güç reytingi farkı: SE Palmeiras 1712, Corinthians Paulista 1494.
- SE Palmeiras deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
- Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
0,59
Beklenen gol (dep.)
1,24
Toplam beklenen gol
1,84
En olası skor
0-1
%20
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Corinthians Paulista 1494, SE Palmeiras 1712.
- Corinthians Paulista iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1494 — 1712).
- Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: SE Palmeiras 1712, Corinthians Paulista 1494.
- SE Palmeiras deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
- Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,84 beklenen gol hesaplıyor (Corinthians Paulista 0,59, SE Palmeiras 1,24).
- Corinthians Paulista son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,49 gol yedi.
- SE Palmeiras son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,57 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %29'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 1,84 beklenen gol hesaplıyor (Corinthians Paulista 0,59, SE Palmeiras 1,24).
- Corinthians Paulista son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,49 gol yedi.
- SE Palmeiras son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 0,57 gol yedi.
- Corinthians Paulista son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Yüksek risk
- Corinthians Paulista son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- SE Palmeiras son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,84 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %35'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).