23 Şubat Pazar · 12:30
Kuponperest analizi
C19%58Beraberlik%17SNA%25
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%51
Güven54/100Yüksek riskModel uyumu 84%
Neden?
- Como 1907 için beklenen gol: 2,62.
- İç sahada maç başına 2,62 gol üretiyor.
- SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,62
Beklenen gol (dep.)
1,52
Toplam beklenen gol
4,14
En olası skor
2-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, SSC Napoli 1761.
- Como 1907 iç sahada oynadığı 13 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,62 gol attı.
- Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1807 — 1761).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1761, Como 1907 1807.
- SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Como 1907 2,62, SSC Napoli 1,52).
- Como 1907 son 30 maçta maç başına 2,35 gol attı, 1,24 gol yedi.
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,61 gol attı, 1,53 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Como 1907 2,62, SSC Napoli 1,52).
- Como 1907 son 30 maçta maç başına 2,35 gol attı, 1,24 gol yedi.
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,61 gol attı, 1,53 gol yedi.
- Como 1907 son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Como 1907 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- SSC Napoli son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).