API kotası doldu — geçici olarak yerel arşivden gösteriliyor. Canlı skorlar birkaç dakika içinde geri gelir.
KuponperestV2
21 Kasım Cumartesi · 15:00
Como 1907
15:00Matchday 12
Cagliari Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,03

En olası skor

2-1

%10

Ev sahibi kazanır
%65
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%16
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%82
2.5 üst
%61
3.5 üst
%37

Skor olasılık matrisi

012345
04.54.12.00.60.10.0
19.59.24.31.40.30.1
2109.94.71.50.40.1
37.57.13.41.10.30.0
44.13.91.80.60.10.0
51.81.70.80.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 80%
Dixon-Coles%65
Monte Carlo%65
Geçmiş frekans%61
Elo gücü%71
Ensemble sonucu%65

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%65
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, Cagliari Calcio 1549.
  • Como 1907 iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1807 — 1549).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%18
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Como 1907 1807.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%82
Güven71/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, Cagliari Calcio 1549.
  • Como 1907 iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
  • Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%35
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Como 1907 1807.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%83
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Como 1907 2,17, Cagliari Calcio 0,95).
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Como 1907 2,17, Cagliari Calcio 0,95).
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Como 1907 2,17, Cagliari Calcio 0,95).
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Como 1907 2,17, Cagliari Calcio 0,95).
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Como 1907 2,17, Cagliari Calcio 0,95).
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Como 1907 2,17, Cagliari Calcio 0,95).
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Como 1907 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Como 1907 2,17, Cagliari Calcio 0,95).
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Como 1907 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Como 1907 2,17, Cagliari Calcio 0,95).
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 1,93 gol attı, 0,92 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Como 1907 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven58/100Orta risk
  • Como 1907 son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven58/100Yüksek risk
  • Como 1907 kalesini maçların %43'inde, Cagliari Calcio %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,95 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven73/100Düşük risk
  • Como 1907 için beklenen gol: 2,17.
  • İç sahada maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%63
Güven62/100Orta risk
  • Como 1907 için beklenen gol: 2,17.
  • İç sahada maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%37
Güven65/100Yüksek risk
  • Como 1907 için beklenen gol: 2,17.
  • İç sahada maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Cagliari Calcio deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven61/100Orta risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Como 1907 iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Como 1907 iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven73/100Yüksek risk
  • Cagliari Calcio için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Como 1907 iç sahada maç başına 0,93 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%47
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%14
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,75 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,75 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,12.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Como 1907 — Cagliari Calcio · Kuponperest