KuponperestV2
12 Kasım Pazar · 21:00
Club Atlético de Madrid
3-1Maç sonucu · İY 1-1
Villarreal

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,60

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%51
Beraberlik
%29
Deplasman kazanır
%21
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%74
2.5 üst
%48
3.5 üst
%25

Skor olasılık matrisi

012345
07.36.73.31.10.30.0
112125.51.80.40.1
2109.74.61.50.40.1
35.65.42.60.80.20.0
42.42.31.10.30.10.0
50.80.80.40.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 96%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%79
Elo gücü%78
Ensemble sonucu%77

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Villarreal 1702.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1792 — 1702).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Club Atlético de Madrid 1792.
  • Villarreal deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven69/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Villarreal 1702.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%46
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Villarreal 1702, Club Atlético de Madrid 1792.
  • Villarreal deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,68, Villarreal 0,96).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,68, Villarreal 0,96).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,68, Villarreal 0,96).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,68, Villarreal 0,96).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%13
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,68, Villarreal 0,96).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,68, Villarreal 0,96).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,68, Villarreal 0,96).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%72
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,68, Villarreal 0,96).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Villarreal son 30 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Villarreal son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven55/100Yüksek risk
  • Club Atlético de Madrid kalesini maçların %40'inde, Villarreal %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,96 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven67/100Düşük risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,68.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Villarreal deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%51
Güven52/100Yüksek risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,68.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Villarreal deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven69/100Yüksek risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,68.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Villarreal deplasmanda maç başına 1,44 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven57/100Orta risk
  • Villarreal için beklenen gol: 0,96.
  • Deplasmanda maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven45/100Yüksek risk
  • Villarreal için beklenen gol: 0,96.
  • Deplasmanda maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven73/100Yüksek risk
  • Villarreal için beklenen gol: 0,96.
  • Deplasmanda maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,64.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Club Atlético de Madrid — Villarreal · Kuponperest