KuponperestV2
28 Ocak Pazar · 21:00
Club Atlético de Madrid
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Valencia

Kuponperest analizi

CAT%53Beraberlik%22VAL%25

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol yok%54
Güven59/100Orta riskModel uyumu 94%

Neden?

  • Club Atlético de Madrid kalesini maçların %40'inde, Valencia %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,98 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Beklenen gol (ev)

1,40

Beklenen gol (dep.)

0,98

Toplam beklenen gol

2,38

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Valencia 1604.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1792 — 1604).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1604, Club Atlético de Madrid 1792.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,40, Valencia 0,98).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,40, Valencia 0,98).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 1,53 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven59/100Yüksek risk
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Valencia son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Club Atlético de Madrid — Valencia · Kuponperest