KuponperestV2
17 Şubat Cumartesi · 14:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,80

En olası skor

2-0

%12

Ev sahibi kazanır
%62
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%16
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%78
2.5 üst
%53
3.5 üst
%32

Skor olasılık matrisi

012345
07.05.92.60.80.20.0
112114.81.40.30.1
2119.84.31.20.30.0
36.75.92.60.70.20.0
43.02.61.20.30.10.0
51.10.90.40.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 83%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%84
Elo gücü%90
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%64
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, UD Las Palmas 1507.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1792 — 1507).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, Club Atlético de Madrid 1792.
  • UD Las Palmas deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%83
Güven71/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, UD Las Palmas 1507.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%36
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: UD Las Palmas 1507, Club Atlético de Madrid 1792.
  • UD Las Palmas deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven67/100Düşük risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,80, UD Las Palmas 0,88).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,80, UD Las Palmas 0,88).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,80, UD Las Palmas 0,88).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,80, UD Las Palmas 0,88).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,80, UD Las Palmas 0,88).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,80, UD Las Palmas 0,88).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,80, UD Las Palmas 0,88).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,80, UD Las Palmas 0,88).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • UD Las Palmas son 30 maçta maç başına 0,97 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven59/100Orta risk
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • UD Las Palmas son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,67 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven59/100Orta risk
  • Club Atlético de Madrid kalesini maçların %40'inde, UD Las Palmas %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,88 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven73/100Düşük risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,80.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%56
Güven61/100Orta risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,80.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%28
Güven69/100Yüksek risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,80.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • UD Las Palmas deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%61
Güven60/100Orta risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 0,88.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%23
Güven71/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 0,88.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven76/100Yüksek risk
  • UD Las Palmas için beklenen gol: 0,88.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,67; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,67; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%16
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,67; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,67; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%35
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,67; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,18 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,67; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,50 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,67.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,50 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,67.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Club Atlético de Madrid — UD Las Palmas · Kuponperest