KuponperestV2
23 Aralık Cumartesi · 16:15
Club Atlético de Madrid
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Sevilla

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,56

En olası skor

2-1

%9

Ev sahibi kazanır
%64
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%20
Karşılıklı gol
%62
1.5 üst
%87
2.5 üst
%69
3.5 üst
%47

Skor olasılık matrisi

012345
03.13.31.90.70.20.0
17.18.24.61.70.50.1
28.59.65.42.00.60.1
36.77.64.31.60.50.1
44.04.52.51.00.30.1
51.92.11.20.50.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 72%
Dixon-Coles%68
Monte Carlo%68
Geçmiş frekans%58
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%64
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Sevilla 1587.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1792 — 1587).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, Club Atlético de Madrid 1792.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven69/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Sevilla 1587.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, Club Atlético de Madrid 1792.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%83
Güven72/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 2,37, Sevilla 1,13).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 2,37, Sevilla 1,13).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 2,37, Sevilla 1,13).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%44
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 2,37, Sevilla 1,13).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 2,37, Sevilla 1,13).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 2,37, Sevilla 1,13).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 2,37, Sevilla 1,13).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%56
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 2,37, Sevilla 1,13).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven57/100Orta risk
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Sevilla son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,50 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven57/100Yüksek risk
  • Club Atlético de Madrid kalesini maçların %40'inde, Sevilla %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %38'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven73/100Düşük risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 2,37.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%66
Güven58/100Orta risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 2,37.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%43
Güven61/100Yüksek risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 2,37.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Sevilla deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven59/100Orta risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven66/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven73/100Yüksek risk
  • Sevilla için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%21
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%44
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,54 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,96 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,50.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%60
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,96 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,50.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Club Atlético de Madrid — Sevilla · Kuponperest