KuponperestV2
29 Eylül Pazar · 22:00
Club Atlético de Madrid
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Real Madrid

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 35 ms

Beklenen toplam gol

2,53

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%39
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%33
Karşılıklı gol
%51
1.5 üst
%72
2.5 üst
%46
3.5 üst
%26

Skor olasılık matrisi

012345
08.09.15.42.10.60.1
111137.42.90.90.2
27.38.65.12.00.60.1
33.33.92.30.90.30.1
41.11.30.80.30.10.0
50.30.40.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 80%
Dixon-Coles%59
Monte Carlo%61
Elo gücü%67
Ensemble sonucu%59

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Real Madrid 1884.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1792 — 1884).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1884, Club Atlético de Madrid 1792.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Real Madrid 1884.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Real Madrid 1884, Club Atlético de Madrid 1792.
  • Real Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven69/100Düşük risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,37, Real Madrid 1,18).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,37, Real Madrid 1,18).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,37, Real Madrid 1,18).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,37, Real Madrid 1,18).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,37, Real Madrid 1,18).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,37, Real Madrid 1,18).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,37, Real Madrid 1,18).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,37, Real Madrid 1,18).
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
  • Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven59/100Orta risk
  • Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%48
Güven59/100Yüksek risk
  • Club Atlético de Madrid kalesini maçların %40'inde, Real Madrid %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven60/100Orta risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,37.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Real Madrid deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,37.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Real Madrid deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven73/100Yüksek risk
  • Club Atlético de Madrid için beklenen gol: 1,37.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Real Madrid deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven53/100Orta risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 1,18.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven37/100Yüksek risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 1,18.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven73/100Yüksek risk
  • Real Madrid için beklenen gol: 1,18.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Club Atlético de Madrid iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%64
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,42 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%43
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,42 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Club Atlético de Madrid — Real Madrid · Kuponperest