29 Eylül Pazar · 22:00
Kuponperest analizi
ATL%41Beraberlik%23RMA%36
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%59
Güven57/100Orta riskModel uyumu 80%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Real Madrid 1884, Club Atlético de Madrid 1792.
- Real Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,37
Beklenen gol (dep.)
1,18
Toplam beklenen gol
2,54
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Real Madrid 1884.
- Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1792 — 1884).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Real Madrid 1884, Club Atlético de Madrid 1792.
- Real Madrid deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven47/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,37, Real Madrid 1,18).
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven47/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,37, Real Madrid 1,18).
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Real Madrid son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,98 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Real Madrid son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).