15 Şubat Cumartesi · 20:30
Kuponperest analizi
ATL%56Beraberlik%25CEL%19
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol yok%61
Güven59/100Orta riskModel uyumu 75%
Neden?
- Club Atlético de Madrid kalesini maçların %40'inde, RC Celta de Vigo %33'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %62'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,67 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Beklenen gol (ev)
1,35
Beklenen gol (dep.)
0,67
Toplam beklenen gol
2,02
En olası skor
1-0
%18
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, RC Celta de Vigo 1624.
- Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1792 — 1624).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Club Atlético de Madrid 1792.
- RC Celta de Vigo deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,02 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,35, RC Celta de Vigo 0,67).
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %34'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven51/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,02 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,35, RC Celta de Vigo 0,67).
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Yüksek risk
- Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,02 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).