25 Ağustos Pazar · 21:30
Kuponperest analizi
CAT%58Beraberlik%23GIR%19
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%81
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 82%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Girona 1565.
- Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,51
Beklenen gol (dep.)
0,82
Toplam beklenen gol
2,33
En olası skor
1-0
%15
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Club Atlético de Madrid 1792, Girona 1565.
- Club Atlético de Madrid iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1792 — 1565).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Girona 1565, Club Atlético de Madrid 1792.
- Girona deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,51, Girona 0,82).
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor (Club Atlético de Madrid 1,51, Girona 0,82).
- Club Atlético de Madrid son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,19 gol yedi.
- Girona son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,25 gol yedi.
- Club Atlético de Madrid son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Yüksek risk
- Club Atlético de Madrid son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Girona son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,33 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).